Lali...Lendas . Telenovelių forumas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lali...Lendas . Telenovelių forumas.

Image
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Istorija forumieciams bei kiti bendri reikaliukai.

Go down 
AutoriusPranešimas
Lali
Bosė
Lali


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2008-01-04

Istorija forumieciams bei kiti bendri reikaliukai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Istorija forumieciams bei kiti bendri reikaliukai.   Istorija forumieciams bei kiti bendri reikaliukai. EmptyŠt. 01 05, 2008 9:15 pm

Apsidaire aplinkui galite pamatyti fora, vaikisku pavadinimu "Lalilendas"... Kas dar neizvelge pavadinimo reiksmes, taj aiskinu: sudetas is dvieju zodziu - Marianos Esposito pravardes "Lali" bei zodzio lendas (zeme, plotas, teritorija, salis..) Pavadinimas vaikiskas, taciau foras tikrai toks nera.

Apskritai, esu serialu maniake ir tuo didziuojuos. aisku, tai dar nereiskia, kad kiekviena fore minima seriala as esu macius. bet aplink mane tiek info, descargu, kad tuoj kompas sprogs, pati nebesusigaudau kas kur. tad nusprendziau viska sukelt i viena foruma, kaip i kokia lobiu skrynute. kam lobis, o kam ne, bet man tikrai taip. ir jei jau cia uzklydot, tai vadinas galiu dalintis su jumis tuo ka turiu.

kai kur daug kas yra ispaniskai, bet mano foras ir yra tokiems, kurie supranta, skirtas. tik jau nesupykit, bet juk jei siunties serijas - tai kazka suprast privalai, juk atsisiuntimu dauguma - ispanu kalba.

Kaip jau supratot, as esu Lali gerbeja, bet tikrai toleruoju kitas nuomones. forumas nera skirtas Esposito garbinimui, tiesiog cia mazas atlygis man uz triusus.


Kazkaip nesitikiu, kad foras virs kazkuo daugiau nei nachaliava saugykla, bet.. labai dziaugsiuos jei busiu priversta kurt temas forumieciu bendravimui.


Taigi taigi taigis, tai viskas ka norejau pasakyt kolkas. jei kas neaisku, rasykit ir kreipkites, visada stengsiuos padet.



Atgal į viršų Go down
https://lali-lendas.forumlt.com
 
Istorija forumieciams bei kiti bendri reikaliukai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lali...Lendas . Telenovelių forumas. :: Forumas :: Forumas-
Pereiti į: